מולטי אינוורטר

מזגני מולטי אינוורטר מעניקים לנו שני יתרונות מרכזיים: שליטה בכל חלל בבית בנפרד, חיסכון עצום בחשמל. התקנת מזגני מולטי אינוורטר מחייבת אתכם לבחור במתקין מקצועי כדי לקבל את התמורה הנאותה ביותר ביחס לאיכות המזגן, התקנה רשלנית יכולה להוביל לחוסר מימוש היתרונות של המזגן.

מה זה בדיוק?

מזגן מולטי אינוורטר מאפשרת לנו התקנה של כמה יחידות מזגן על גבי מנוע אחד בודד. הערכת בנויה בצורה בה כל היחידות מקושרות ליחידה חיצונית אחת. הבחירה שלנו בהתקנה תלויה בעיצוב הבית, נוכל לבחור להתקין את המזגן בצורה סטנדרטית בדומה למזגן עילי או לבחור במזגן נסתר. מזגן נסתר אמנם ידרוש מאיתנו עוד הוצאה כספית של הנמכת תקרה לרוב. באמצעות הטכנולוגיה החדישה של אינוורטר אנחנו יכולים לא צריכים להפעיל את כל היחידות בכל פעם ובכך לשלם הון תועפות על הוצאות חשמל. אנחנו בוחרים את תפוקת החשמל בהתאם להפעלת מזגנים בחללים מסוימים ובטמפרטורה שונה.

בנוסף לכך, טכנולוגיית אינוורטר מציעה לנו דבר שמזגנים אחרים לא עומדים בו לרוב והוא שמירה על טמפרטורה קבועה ובכל פעם שחלל החדר מגיע לטמפרטורה רצויה המזגן עובר להשהיה, כך אנחנו חוסכים בצריכת חשמל. התקנת מזגן מולטי אינוורטר מתאימה לבתים פרטיים, לווילות, למוסדות ציבוריים, משרדים וכן הלאה.

התקנה

התקנת מערכת מולטי אינוורטר דומה מאוד להתקנה של מזגן מרכזי, את החיבור בין היחידה החיצונית ליחידות הפנימיות עושים באמצעות צינורות ייעודיים שעוברים דרך תעלות בתקרה. רצוי להתקין את המזגן עוד בשלבי הבנייה של המבנה, אך ניתן גם לאחר סיום הבנייה אך ההתקנה תתייקר. אמנם ההתקנה יקרה יותר, אך כאשר אנחנו מסתכלים לטווח הארוך אנו רואים חיסכון משמעותי בחשמל ועמידות לאורך שנים.

חברת אריות במיזוגהינה חברת התקנת מזגנים הפועלת בפריסה ארצית. החברה מציעה שירותי התקנת מזגנים לכל קהל יעד ועם תודעת שירות מקסימלית. החברה תדע גם להסביר לכם האם מערכת מולטי אינוורטר מתאימה לכם ומה יש לקחת בחשבון טרם תחילת העבודה.

צרו קשר

טכנאי מזגנים

מידע מקצועי

דילוג לתוכן