אודותינו

אם אתם מעוניינים להתקין או לתקן מזגן במקצועיות תוך הקפדה על יחס אישי ואדיב וכל זה במחירים אטרקטיביים הגעתם למקום הנכון !!!

חברת אריות במיזוג מציעה שירותיה ללקוחות עסקיים ופרטיים והינה ערוכה גם לקבלת פרויקטים גדולים בתחום תיקון והתקנה של כל סוגי המזגנים: מזגן עילי, מיני מרכזי וכדומה . אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי שכל עובדיו בעלי תעודת טכנאי מוסמך למיזוג אוויר, תעודה המעידה על הכשרתם. נשמח לטפל לכם בכל תקלה שקיימת במזגן:

מילוי גז, החלפת חלקים מקוריים, טיפול במזגן שאינו מקרר, ניקוי פילטרים, טיפול בהיחלשות עוצמת המזגן, טיפול במזגן מקצר, טיפול בנזילות ובריחות לא נעימים המגיעים מהמזגן.

אנו עומדים לרשותכם בתקלות נוספות שיכולות להתקיים. עובדינו יעניקו לכם פתרונות יצירתיים גם במקרה של תקלות מיוחדות. “לצאת מהקופסאאינה רק סיסמא עבורנו אנו עושים את מיטב המאמצים להגברת שביעות רצון לקוח ומענה מידי על התקלה הקיימת תוך שימוש בציוד וחלקים יוקרתיים , איכותיים ומקוריים בעלי תו תקן.

חברת אריות במיזוג מציעה בנוסף שירות התקנת מזגנים לכל מבנה מכל הסיבות הקיימות: רכישת מזגן חדש, מעבר דירה, שינוי מיקום המזגן בחלל המבנה ועוד. בפנייה אל חברתנו נשלח באופן מידי טכנאי מורשה שיבצע את ההתקנה במקצועיות. לפני ההתקנה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להחליט היכן להתקין את המזגן, במענה לשאלה זו יש להתחשב במספר פרמטרים החל מהמיקום המדויק להתקנתו שיספק מקסימום מענה לצרכים במינימום עלויות ועד דרך ההתקנה. את כל הטיפים המיוחדים תוכלו לקבל מהטכנאים שלנו. מחירי ההתקנה משתנים לפי גודל המזגן ודרך ההתקנה, לעיתים יש להוסיף נקודות חשמל או לקדוח בקיר בטון התוספות הללו כרוכות בתוספת תשלום, הצעת מחיר תינתן לאחר בדיקה מקיפה של ההתקנה ותכלול את השינויים הדרושים כך שלא תופתעו.

לכל שירות התקנה ותיקון מזגן תקבלו את טווח האחריות ומה היא כוללת. לחברתנו יש את כל האישורים הדרושים להתקנת מזגן החל מרישיון מתקין ועד רישיון עבודה עם חשמל. אנו מקפידים על עמידה בלוח זמנים ומענה לכל צרכי הלקוח, אצלנו תקבלו מענה לכל השאלות ועזרה בכל התלבטות שקיימת בתחום.

זכרו שאנו עומדים לרשותכם בכל שאלה והייעוץ הוא ללא תשלום אז חייגו כבר עכשיו !

דילוג לתוכן