שאלות ותשובות

תחילה בדקו שהמזגן מכובה לאחר מכן הוציאו בזהירות את הפילטרים אחד אחד. מטרת הפילטרים הינה לסנן את האבק המצטבר, עליהם לנקות אבק זה באופן יסודי על ידי שטיפה קלה במים או מברשת עדינה. החזירו את הפילטרים רק כאשר הם יבשים. במידה והנכם מעוניינים בניקיון יסודי שיתבצע על ידי בעל מקצוע חברת שיראל מציעה את שירותיה גם במקרה זה.

במקרה זה מומלץ תחילה לנקות את הפילטרים של המזגן. במידה ולאחר הניקיון אין שינוי נשמח להגיע אליכם לאבחון התקלה. ברוב המקרים יהיה צורך למלא גז, אנו נשלח טכנאי מוסמך למיזוג אוויר שיחזיר לכם את התחושה הקרירה והנעימה בימי קיץ חמים

מזגן ביתי יש לתחזק על ידי טכנאי מוסמך למיזוג אוויר שמגיע לבדיקה לפחות פעם בשנתיים, בניגוד לכך מזגנים שפועלים בבתי עסק ופועלים רוב היום מומלץ שייבדקו לפחות פעם בשנה. גם אם נראה לכם שהמזגן פועל היטב מומלץ להזמין בעל מקצוע שינקה את הפילטרים באופן מקצועי ויבדוק את המערכת הפנימית של המזגן האם היא פועלת כראוי ללא נזילות או בלאי של חלקים. בנוסף חשוב לשים דגש לסגור את כל פתחי האוויר בבית כשהמזגן דולק כך תפיקו את המקסימום מהמזגן. שמרו על ניקיון פעם בשלושה חודשים ובחרו מזגן ברמת אנרגיה גבוהה כדי לחסוך בהוצאות החשמל וכדי לשמור על האיכות הסביבה. כל אלה יבטיחו לכם שהמזגן שלכם ימשיך לתפקד לטווח זמן ארוך.

אם המזגן דולק אנחנו בוודאי נשלם, אבל אם אפשר לשלם פחות אז למה לא?. כדי לחסוך בהוצאות החשמל תחילה יש לרכוש מזגן ברמת אנרגיה A או B . ככל שרמת האנרגיה גבוהה יותר כך העלויות החודשיות ירדו. טיפ נוסף הוא ניקיון תמידי של הפילטרים, כפי שהזכרנו יש לנקות אותם כל שלושה חודשים, האבק שמצטבר עליהם גורם למזגן "להתאמץ" יותר ובכך לבזבז יותר אנרגיה שמתורגמת לכסף.

זכרו שאנו עומדים לרשותכם בכל שאלה בתחום המזגנים, נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.